Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica, Ana Likar
  • namestnik predsednice, Jože Vojko Žuber
  • član, Edvard Sivec
  • član, Darko Koren
  • članica, Nataša Tratnik

Mandatno obdobje 2014 do 2018

18.06.2018 ob 16.00
28.05.2018 ob 16.00
12.03.2018 ob 17.00
18.12.2017 ob 16.00
16.11.2017 ob 16.00
17.07.2017 ob 16.00
21.06.2017 ob 17.00
29.03.2017 ob 16.00
12.12.2016 ob 16.00
22.11.2016 ob 16.00
26.09.2016 ob 16.00
04.07.2016 ob 16.00
21.03.2016 ob 16.00
17.12.2015 ob 16.00
17.11.2015 ob 16.00
12.10.2015 ob 16.00
14.09.2015 ob 16.00
07.07.2015 ob 16.00
24.03.2015 ob 18.00
05.02.2015 ob 18.00

Mandatno obdobje 2010 do 2014